Prekių pristatymas

Užsisakant prekių už 29 eur. ir daugiau – pristatymas visoje Lietuvoje Per OMNIVA paštomatus NEMOKAMAS, išskyrus Kuršių Neriją.

Kitu atveju taikomas fiksuotas pristatymo mokestis atsiimant paštomatuose – 2,90 eur, arba kurjeriu pristatant Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje – 4.99 eur + PVM. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi. Pristatymas į Kuršių Neriją derinamas asmeniškai el.paštu info@petplius.lt tel. +37067571826.

Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus mokėjimą pavedimu, Jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos tik po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

Pasirenkant paštomatus Jums nereiks derintis prie kurjerio darbo laiko. Siuntą iš paštomato galite pasiimti per 7 dienas 24val. per parą. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siuntos į paštomatus pristatomos ir šeštadieniais. Pristatant prekes kurjeriu, tikslų laiką jis suderins su Jumis asmeniškai.

Petplius.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes kurjeris Jūsų nurodytu adresu pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje, per 1-3 darbo dienas. Jei dėl nenumatytų aplinkybių pristatymo terminas užtrunka - asmeniškai susisiekiame su užsakovu.

Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Arba pristatys prekes į artimiausią  OMNIVA paštomatą, jeigu klientui taip patogiau. Apie atvykusią siuntą į terminalą pirkėjas bus informuojamas SMS žinute.Prekes galite atsiimti petplius.lt  parduotuvėse, kai prekė bus parduotuvėje Jus informuosime SMS žinute.

Iškilus klausimams visada skambinkite tel: +37067571826.