• PrimaDog Baltas suktinis su antiena 13 cm, 15 vnt, 550 g

PrimaDog Baltas suktinis su antiena 13 cm, 15 vnt, 550 g

  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.99€


Visi šunys turi kramtyti. Tai natūralus instinktas. Kramtymas suteikti šuniui stimuliacijos ir palengvina nerimą. Kramtymas taip pat padeda išlaikyti stiprius šuns žandikaulius, švarius dantis ir šiek tiek gaivesnį kvėpavimą. Šunys, reguliariai kramtantys žaliavinės odos kaulus ir kitus kaulus, turi mažiau apnašų ir dantų akmenų. Papildomas maistas šunims. Šuniui ėdant kramtalus, visada jį prižiūrėkite, kad būtų geriamo vandens. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Sudėtis: Žaliavinė oda, antis, ryžių miltai, augaliniai baltymai, druska (0,1%). Technologiniai priedai: Tirštiklis, konservantas. Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 70%, drėgmė 14%, mineralinės medžiagos 4%, žalia ląsteliena 2%, žali riebalai 1%. 

Visada prižiūrėkite savo šunį, kai jis valgo kramtomuosius kaulus, ir užtikrinkite, kad būtų geriamo vandens. Siūlykite kramtomuosius kaulus, kaip subalansuotos mitybos priedą. Skanėstai neturi viršyti 10% dienos šuns raciono ir neturėtų būti naudojami maistui pakeisti. Nerekomenduojama šuniukams iki 4 mėnesių. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje