• Barking Heads Small Breed DOGGYLICIOUS DUCK Grain Free (ANTIENA) 4kg

Barking Heads Small Breed DOGGYLICIOUS DUCK Grain Free (ANTIENA) 4kg

  • 34.99€
  • 29.98€BARKING HEADS DOGGYLICIOUS DUCK Gluten Free maistas  toy ir mažų  veislių šunims  ančių ir upėtakių  mėsos formulės, be grūdų.

 
 
Žinutė nuo mūsų Laimės Vado , šuns Bailey
Kaip modernus šuo mėgstantis išlikti formoje aš atsargiai valgau tai kas yra „mega"  skanu ir „ supakuotas visas gerumas". Tiesa, kad mes šunys ( kitaip nei la-di-dah katės) esame įžymūs kimšdami bet kokias „šiukšles" ( arba senus brendus). Bet - „ come on" mes visi žinome , kad tai nėra gerai mums. Todėl aš  stipriai darbuojuosi , kad mes visi šunys valgytume geresnį ir sveikesnį maistą.
Aš dirbu su Paulu , kuris yra atsakingas už Barking Heads receptūras. Galiu paaiškinti ,kad jis nėra iš tikrųjų šuo. Bet jis labai rūpinasi šunų sveikata ir mityba, kuri yra pakankamai gera man. Paul rūpestis yra užtikrinti , kad gero skonio maistas būtų  tinkamas  ir mūsų sveikatai. Jis tai atlieka protingai maišydamas ypatingos kokybės mėsą, daržoves, vitaminus ir kitus gerus dalykus. Nenaudoja jokių bjaurių dirbtinių priedų ( kaip jis man sakė)  kurie yra naudojami daugybėje kitų didelių brendų.
Aš nesu moksliukas ar kulinarijos šulas. Bet aš žinau ką aš mėgstu ir aš daug vizginu kai Paul man kažką iškepa. Būtent todėl ,kaip Laimės Vadas, aš rekomenduoju šį skanumynų maišą jums visiems - Lojikams ir Vizgintojams Taigi - galvas į dubenėlius  ir skanaus ! p.s jei jūsų dvikojai namų bičiuliai turės ,bet kokių techninių klausimų, duokite jiems šį el. Pašto adresą.

Sudėtis: 
Antienos mėsos ir upėtakio 54% - iš kurios šviežios antienos 28% ir džiovintos antienos mėsos 15%, saldžių bulvių 15%, upėtakių 11%, žirnių 10%, bulvės, žirnių krakmolo, lęšių 4%, liucerna, antienos riebalai,  jūros  dumbliai, prieskoniniai augalai ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų


Kas yra maiše:
 tik geri ingredientai , kaip antiena,  upėtakiai, žirniai, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

Natūraliai hipoalerginis
 - specialiai parinkti žemo alergingumo ingredientai jautriems šunims.

Stiprina imuninę sistemą-
  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

GLUTEN-FREE - 
pagaminta iš beglitiminiu ingredientų.

Patvirtinta veterinarijos gydytojų - 
patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.
Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 24%, riebalų  14%, žalios ląstelienos, 3%, žalių pelenų 8%, omega-6 2.3%, omega-3 0.8%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai:
 vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 mg. Mikroelementai junginiuose: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

Maitinimo nuorodos: 
Mūsų  normos lentelėje yra  kaip patarimas.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno maisto šiuo maistu, kas antrą dieną iki tol kol  100% pereis  prie Barking Heads.
Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės